CycloZvěř #01 – Praha-Terezín-Praha silniční závod

CYKLOZVERxA4

Více info níže.

Cyklozvěř uvádí první ročník silničního závodu Praha – Terezin – Praha. Přijďte zdolat 100km, které Vás provedou zelinářským krajem středních Čech!

Registrace mezi 9:00 – 9:30 v karlínském pristavu 18600. Potom společná jízda do Klecan, kde začíná měřený úsek závodu (trasa viz. Mapa), stylem Lé Mans. Jede se do centra Terezína (sic!), kde se objíždí náměstí a zpátky do Prahy.

Jedou se dvě kategorie, A – SS&FXD kola B – Kola s převody. Vyhlášení v Karlínském přístavu 18:00. Věcné ceny pro první 3 v každé kategorii.

Pro každého účastníka voda, ovoce při příjezdu do Klecan zdarma. Veganské občerstvení v Přístavu, za rozumné ceny (Sweetest Prague).

Jede se za otevřeného silničního provozu. Účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu. Povinná je cyklistická helma a zdravotní pojištění (kartičku s sebou). Každý účastník jede na svůj účet a na vlastní nebezpečí, za nehody a jejich následky, které zavinil je sám zodpovědný.

Karlinský přístav & Cyklozvěř proudly present first edition of road race from Prague to Terezin and back! Come to overcome 100km, in this beautiful countryside.

Registration starts between 9:00 – 9:30 at Karlinsky Přístav 18600. Then we’ll cycle together to Klecany, where official race starts (look at map). start Lé Mans style. The race goes to Terezin (look at map), where you’re going to cycle around the main square and then back to Prague.

There’re two categories A – SS& FXD bikes and B – Geared bikes. The announcement of winners in each category will take place in Karlinský přístav 18600 at 18:00. There will be little price for first 3 winners.

There’ll be free bottle of water and some fruit for each cyclists at the end in Klecany. Also Sweetest Prague will provide vegan food in Přístav after the race.

I understand and agree that I participate in this race entirely at my own risk, that I must rely on my own ability in dealing with all hazards and that I must ride in a manner which is safe for myself and all others. I agree that no liability whatsover shall be attached to the promoter in respect of any injury, loss or damage suffered by me or by reason of the race, however caused.

Reklamy
Označeno tagem , , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: