Two Peaks Autumn 2014 – Výsledky

two peaks autumn 2014-9355

6.11. 2014 sa uskutočnil bežecký závod Two Peaks Autumn 2014. Tentokrát trať viedla cez Petřín, Vítkov a Žižkovskú vežu. Prvý pretekár to zabehol napriek tme, mokru a šialenej večernej doprave za neuveriteľných 56 min. Pre výsledky a viac info klikaj nižšie.

Štvrtkové počasie neveštilo nič dobré, od rána drobný dážď, zamračené, myslel som si, že večer nikto nepríde. Podvečer jemný dáždik z hmly príjemne oslizol historické dláždenie, ale keďže teplota moc neklesala, tak to stále bolo na beh viac než ideálne. A možno práve toto počasie prilákalo zatiaľ rekordný počet 11 bežkýň a bežcov (prvý krát ženská a dievčenská účasť!!!). Keď pripočítam zopár lúzrov, čo nemohli bežať kvôli rýmičke a zopár ľudí, čo prišli podporiť závod a hlavne afterparty, tak Tricafé praskalo takmer vo švíkoch.

Ako som už spomínal vyššie, Honza, ktorý dobehol prvý, to dal za 56 min a vyhral s dvojminútovým náskokom. Jeho prvou cenou bola skvelá čokoládová torta so svetlicou, ktorá parádne zadymila interiér kaviarne (nič ale okrem svetlice nezhorelo). Rešpekt všetkým čo bežali, ale najviac druhému Davidovi, ktorý mal nakoniec o kilometer viac ako Honza, ale zaostal len o dve minúty a Sebastianovi, ktorý sa z práce síce len stavil na kafé, zabehol závod a potom šiel ešte na bicykli domov…

Nakoniec sa všetci účastníci/účastníčky mohli pohostiť skvelým jedlom z Karlovej kuchyne (Karel ako vždy pripravil skvelé vegan menu nielen pre bežcov a bežkyne) – tentokrát v mexicko-indickej réžii. Pripravte si snehule, v januári pokračujeme druhým ročníkom.

Two Peaks Autumn

Foto:Lukáš. Nebol tam duch svätý, ale svetlica na torte.

Výsledky:

1. Honza 56:15 min (10,8 km)

2. David 58:15 min (11,8 km)

3. Karel 1:13:52 hod

4. Hanka, Luboš, Pavel 1:16:00 hod

7. Štěpán 1:19:40 hod

8. Sebastian 1:22:42 hod

9. Zuzka, Máca, Kája 1:37:20 hod (12,97 km)

Reklamy
Označeno tagem , , , , ,

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: