Bikepunx Alleycat 2014 – Výsledky

24.5.2014 se konal již čtvrtý ročník Bikepunx Alleycat – městského závodu na kolech. Výsledky níže.

Navzdory předpovědím a varováním ČHMÚ se silné bouřky a déšť nekonaly a v téměř slunečním počasí na start dorazilo 33 závodnic a závodníku. Kola byla tradičně různá, od silničních, přes fixed gear a singlespeed, až po horská a cyklokrosová. Hlavním checkpointem, který tentokrát rozhodoval závod, nebyl Strahov, jak se mohlo zdát, ale Císařská Louka, kde se dalo dostat různým způsobem. Jednak na kole přes Smíchov, nebo přívozem, nebo plaváním… David, zvolil způsob třetí a i s nýtováním řetězu mu to vyneslo první místo. Totální respekt a gratulace, plavec to byl jediný a očividně to stálo za to. V cíli již tradičně Café Moment připravili občerstvení pro všechny co dojeli (tento rok dojeli všichni!). Díky všem zúčastněným a lidem na checkpointech.