Bikepunx Sprint 2013 – Výsledky

Ve čtvrtek 13.6. ve večerních hodinách byl naplánován závod ve sprintech. Nakonec se v Karlíne sešlo 11 závoduchtivých cyklistů a jedna cyklistka a hrstka podporovatelů a rozhodčích, či „traťových komisařů“. Trať závodu byla na uzavřené ulici před Kaizlovými Sady a celý závod se skládal z běhu (cca 15m), sprintu na kole (cca 200m), běhu na otočku (cca 10m) a stejným způsobem zpátky s transportem malého balíčku. Někdo transportoval balíček v tašce, ale jako rychlejší způsob se ukázal transport pod tričkem/dresem.

Závodníci a závodnice byli podle čísla, které obdrželi na registraci rozděleni, do dvou skupin, ve kterých soutěžili stylem každý s každým, resp. každá s každým. Na základe získaných bodů (za vítězství) pak proběhlo semifinále, malé finále a finálová jízda na dvě vítězství. Nutno podotknout, že vítěz druhou finálovou jízdu vyhrál s defektem zadního kola, co je obdivuhodný výkon.

Číslo 3 -Číslo 9 – 0:2

Celá akce trvala cca 1,5 hodiny. Moc děkujeme za účast. Po časovce do vrchu a sprintech se na příští ročník těšíme na další vložený závod, jestli máte preference, klidně napište tipy do komentářů. Díky.