První stručné info ze závodu…

Bikepunx allycat 2012 jsme alespoň symbolicky věnovali Hrabošovi, který byl na čtvrteční cyklojízdě cíleně, zbaběle a zákeřně zezadu napaden a momentálně se z mnohočetných zranění léčí v nemocnici. Minulý rok se zúčastnil i našeho závodu a skončil na stupních vítězů. Přemýšleli jsme nad různými možnostmi vyjádřením solidarity, naneštěstí nás nenapadlo nic jiného, než mu závod alespoň symbolicky věnovat.

Allycat letos jelo 35 závodníků a závodnic plus dva opozdilci🙂 Dva lidi nedojeli pro technickou závadu, nejrychlejší zajel čas okolo 50ti minut. Rozestupy prvních tří byli opět v řádu desítek sekund. První závodník jel na cyklokrosovém kole, druhý na fixed gear, třetí na silničce.

Zvláštní cenu pořadatelů dostal závodník, který skončil na jedenáctém místě, přičemž závod odjel na…koloběžce!

Časovku do vrchu jelo 13 závodníků, z nichž všichni před tím odpoledne zajeli allycat. Do čtyř minut se vešli čtyři závodící, rozdíl na 2-4 místě byl vždy jedna vteřina.

Zajímavostí je, že allycat i časovku do vrchu vyhrál stejný člověk.

V nejbližší době se chystáme zveřejnit video ze závodu, tak zůstaňte naladěni😉 Dáme sem i výsledky časovky.

Děkujeme všem účastnicím a účastníkům za účat a skvělou atmosféru, kterou vytvořili! Velmi si také ceníme významné podpory a spolupráce ze strany Hluch crew, Bajkazylu a Bicyklu. Děkujeme!