Poslední info

ImagePodle všeho by zítra mělo být stejné počasí jako dnes, takže pohoda. Máme tady nějaké poslední info k závodu.

Předem je nutno říct, že sice mluvíme o závodu, ale jde v první řadě o zábavu a o dobře strávený den. Tohle opravdu není akce pro nervózní závodníky a závodnice, ale spíš pro městské cyklistky a cyklisty. S tím se pojí důležitá věc, a to bezpečnost. Jede se vě městě, kde se pohybuje spousta lidí a dalších zvířat a není těžké se s někým srazit. Je vaše věc, kud y a jak pojedete, ale dávejte velký pozor na sebe a na ostatní, ať už jdou pěšky, jedou na kole nebo se vezou v autě. Nehroťte zbytečně situace, které zavánějí kolizí. Hlavně na náplavce u Bajkazylu jeďte extra opatrně, protože se tam v sobotu odpoledne pravděpodobně bude procházet hodně lidí s dětmi, seniorů atd. Taky se nelekejte, na některých checkpointech máme letos přichystány zajímavé úkoly…

Další info, které v tuhle chvíli už můžeme zveřejnit, je o cenách. Hlavní cena v alleycatu je putovní pohár (za rok tam bude vyryto jméno vítěze/vítězky). Hlavní cena časovky je kérka. Různě bude ještě rozděleno 5 deníčků ze spřátelené dílny Deaf Messanger a 4 sady blikaček.

Na dvorku u klubovny bude mezi alleycatem a časovkou probíhat veganská grilovačka v režii Hluch crew, kteří řeší i večerní koncert/party.

Uvidíme se zítra

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

Reklamy
%d bloggers like this: